1 » 2 » 3 » Amplituner DENON AVR-X2400H4
Amplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400H
Amplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400HAmplituner DENON AVR-X2400H
Super promocjaDarmowa dostawa

Amplituner DENON AVR-X2400H

Denon

Dostępność: Niedostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy: 1 szt.

Stan produktu: Nowy

Cena: 2 298,00 zł

Cena poprzednia: 2 995,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu

Denon AVR-X2400H

 


Nowy AVR-X2400H to następca znakomitego modelu AVR-X2300W, który nie tylko został odznaczony nagrodą EISA w kategorii Europejski Amplituner Kina Domowego 2016-2017, ale również został nagrodzony przez brytyjski magazyn What Hi-Fi? w kategorii Najlepszy Amplituner Kina Domowego w swojej grupie cenowej. W tym samym roku otrzymał również specjalną nagrodę przyznawaną bezpośrednio przez czytelników What Hi-Fi?. 

AVR-X2400H zachował wszystkie funkcjonalności swojego wielokrotnie nagradzanego poprzednika, ale posiada znacznie większy zakres możliwości, jeśli chodzi o budowanie zaawansowanego kina domowego jak i odtwarzanie muzyki, między innymi ultra precyzyjną kalibrację i konfigurację systemu przy użyciu Audyssey MultiEQ XT, wraz z nową aplikacją Denona – Audyssey MultiEQ Editor (dostępna do kupienia w AppStore), dzięki której użytkownik może własnoręcznie dostroić sprzęt zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dodatkowo wyposażono go w funkcjonalność HEOS multiroom, dzięki której można przy jego użyciu bez problemu nagłośnić cały dom i kontrolować jego pracę przy pomocy aplikacji mobilnej.  
 
AVR-X2400H to urządzenie 7.2-kanałowe, ze wzmacniaczem o konstrukcji dyskretnej, zapewniającym każdemu z kanałów do 150W mocy, oraz potężny i precyzyjny dźwięk - zarówno w przypadku filmów jak i muzyki. Posiada wbudowane dekodery zarówno Dolby Atmos jak i DTS:X, dzięki czemu potrafi zbudować wrażenie prawdziwego, trójwymiarowego dźwięku, niczym rodem z sali kinowej. 
 
Osiem wejść HDMI, w tym jedno dla zwiększenia wygody umiejscowione jest z przodu, kompatybilnych z najnowszymi formatami wideo pełnego 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR, BT.2020, Wide Color Gamut w pełnej rozdzielczości próbkowania 4.4.4 Pure Color, pozwalając na łączenie się z najnowszymi urządzeniami, takimi jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray, czy też dekodery najwyższej jakości. Jest również gotowy na Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma dostępne w kolejnej aktualizacji wideo o niższej rozdzielczości bezpośrednio do rozdzielczości 4K. Dwa wyjścia HDMI pozwalają również na podłączenie równocześnie telewizora i projektora. 
 
Jak przystało na produkt marki Denon, AVR-X2400H został zbudowany tak, aby odtwarzać muzykę w najwyższej jakości, posiada wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala również na odtwarzanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych oraz pełną łączność sieciową (kabel Ethernet lub Wi-Fi). Podwójna antena i obsługa dwóch pasm gwarantują silny sygnał sieciowy, nawet w zatłoczonych sieciach Wi-Fi. Gdy tylko urządzenie zostanie włączone, udostepnia nam możliwość skorzystania z różnorodności (NAS), radiem internetowego, oraz internetowych serwisów muzycznych, takich jak: Deezer, Spotify Connect czy Tidal. 
 
AVR-X2400H obsługuje również pliki audio wysokiej jakości, w tym FLAC, ALAC lub DSD (nawet do 5.6MHz) i odtwarza je wszystkie w nienagannej jakości. 
 
Dzięki połączeniu sieciowemu i wbudowanemu w AVR-2400H systemowi HEOS, użytkownik ma możliwość odtwarzania muzyki przechowywanej lokalnie, bądź online, przesyłania jej do innych urządzeń systemu HEOS bez konieczności używania kabli, tworząc tym samym kompletne rozwiązanie domowego systemu multiroom, który można dowolnie rozbudowywać. Cały system można kontrolować przy pomocy darmowej aplikacji mobilnej HEOS, korzystając z niej w dowolnym pomieszczeniu swojego domu. Użytkownik ma możliwość dodania kolejnych „stref”, lub parowania ze sobą urządzeń w dowolny sposób tak, aby stworzyć kompletny system gotowy do nagłośnienia niejednej imprezy. 
 
Mimo dostępności tak wielu funkcjonalności, AVR-X2400H jest prosty w konfiguracji i użytkowaniu, dzięki specjalnemu asystentowi ustawień - Setup Assistant, który wyświetla na ekranie przejrzyste grafiki i komunikaty, w łatwy sposób przeprowadzając użytkownika przez cały proces optymalizacji ustawień systemowych w celu otrzymania najlepszego efektu i jakości dźwięku. Opcja Quick Select pozwala na wybranie swojego ulubionego źródła dźwięku oraz zapamiętanie dedykowanych mu ustawień systemowych, szytych na miarę wymagań użytkownika. 
 
Wreszcie, dołączenie zaawansowanego trybu ECO firmy Denon umożliwia AVR-X2400H dostosowanie poboru energii elektrycznej do sposobu użytkowania urządzenia w danej chwili, redukując jej zużycie aż do 50% przy odtwarzaniu przy niskim poziomie głośności. Użytkownik może też w każdej chwili wyłączyć tryb ECO, aby zapewnić maksymalną moc dla odtwarzania głośno, albo wybrać tryb Auto, aby to urządzenie dokonywało wyboru odnośnie poboru energii. Wyświetlany na ekranie licznik ECO (opcjonalnie - można go wyłączyć) monitoruje ilość energii, którą pobiera urządzenie. 
 
Denon AVR-X2400H łączy w sobie wysoką wydajność z elastycznością i możliwością odtwarzania muzyki w trybie multiroom dzięki wbudowanemu systemowi HEOS, dzięki temu stanowić może idealne centrum domowej rozrywki.

 

Dane techniczne:

 

 • 7.2-kanałowy amplituner kina domowego, 150W na kanał
 • Dość mocy, aby wypełnić każde pomieszczenie brzmieniem Denon
 • Wbudowany bezprzewodowy system dźwięku multiroom HEOS  
 • Rozkoszuj się muzyką w całym domu, dzięki możliwości współpracy z innymi urządzeniami systemu HEOS
 • 8 wejść HDMI (jedno z przodu) z pełną obsługą HDCP 2.2; 2 wyjścia HDMI
 • Dość wejść, aby podłączyć wszelkie możliwe źródła cyfrowe, gotowość na odtwarzanie na telewizorzei na projektorze w tym samym czasie
 • 4K/60 Hz full-rate pass-through, kompatybilność z Dolby Vision, HDR, HLG (po aktualizacji oprogramowania) oraz BT.2020
 • Gotowy na współpracę z przyszłymi urządzeniami
 • Zaawansowane przetwarzanie obrazu ze skalowaniem do 4K ze źródeł HDMI
 • Jakość obrazu Full HD, a nawet Ultra HD z istniejących już źródeł cyfrowych
 • Dolby Atmos (do 5.1.2) oraz dekodowanie DTS:X
 • Zachwycające brzmienie 3D z efektami przestrzennymi
 • AirPlay, Bluetooth, radio internetowe, Spotify Connect, Tidal, Deezer, odtwarzanie muzyki poprzez sieć domową
 • Dostęp do nielimitowanych źródeł dźwięku
 • Odtwarzanie DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV
 • Muzyka w najwyższej rozdzielczości dla fanów prawdziwego HiFi
 • Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume i Dynamic EQ
 • Dostarczenie idealnego brzmienia, dostosowanego do pomieszczenia
 • Kompatybilność z aplikacją Audyssey MultEQ Editor (dostępna odpłatnie w AppStore)
 • Profesjonalne dostrajanie i wybieranie idealnego brzmienia
 • Setup Assistant, aplikacja Denon 2016 AVR Remote
 • Prosta instalacja, konfiguracja i użytkowanie
 • Posiada polskie menu ekranowe
 • Inteligentny program ECO z możliwością ustawiania off/on/auto
 • Oszczędność energii bez uszczerbku na jakości odtwarzania

Mapa

Producenci

Acoustique QualityAnthemArcamAudiumCambridge AudioDenonDynaudioFezz AudioFocalKefMarantzMelodikaMogamiMonitor AudioNADNaimOnkyoParadigmPioneerPro-JectPylon AudioQEDSonosSumikoTAGA HarmonyTechlinkToshibaWireworldYamaha
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl